Dokončil jsem nové webové stránky, jednak www.glasservis.cz - jednoduché a rychlé stránky bez redakčního systému, dále www.vibrostroje.cz - stránky s redakčním systémem joomla a responzívním designem.

Nedávno jsem řešil vytváření faktur v jednom systému a narazil na zajímavý problém týkající se správného počítání DPH podle platných zákonů v Česku. Nevím, zda jsme jediný stát, který takto postupuje, ale pokud ano, tak je to příšernost, kterou by měli naši zákonodárci odstranit. Je to až komické, že se řeší nové sazby DPH, upravují se stávající, ale v zákoně stále přetrvává kardinální hloupost a nikomu to nevadí. Jsou totiž důležitější věci, například EET, kontrolní hlášení a podpora biopaliv...

Pokud si v Ostravě a okolí potřebujete pronajmout VW multivan, zkuste to na těchto stránkách, které jsem nedávno dokončil: půjčovna VW multivan

Pro svého syna Šimona Pelikána jsem zprovoznil stránky vsevidek.cz . Zatím jsou v betaverzi, ale postupně je budeme dávat dohromady.

Spustil jsem další stránky pro Ledečskou firmu, tentokrát pro firmu Elnax, která se zabývá prodejem elektrotechnického materiálu.

 

Jmenuji se Radek Pelikán, bydlím v Ledči nad Sázavou. Mám 3 krásné děti.

Mezi mé velké koníčky patří desková hra Go a nově jsem začal cvičit Kendó v Ledči nad Sázavou.