Grebeníček lže, jako když rudé právo tiskne

Samozřejmě Palach se nejspíš neupaloval na protest proti tehdejší Komunistické Straně Československa, ale na protest proti okupaci naší země a morálnímu stavu, který zde začal vládnout. Co byla ale příčina? Kdo tehdy naší zemi okupoval?

Odpově'd je zcela zjevná, okupoval nás stát, kde vládla TOTALITNÍ KOMUNISTICKÁ MOC. Bohužel, tato totalitní komunistická moc byla natolik přesvědčena o své pravdě, že nestrpěla demokratický proces u svého souseda, by't demokratický proces v socialistických mantinelech. Takže tvrdit, že se Palach neupálil na protest prosti totalitní moci, je zcela lichý.

Následující události pak z Jana Palacha, ať původně chtěl nebo ne, jednoznačně udělal symbol odporu i proti KSČ. Tehdejší politická garnitura podnikala naprosto příšerné kroky, aby Jana Palacha zcela vymazala z historie a to i kroky fyzické (přesun ostatků). To sice už nedělala reformní vláda KSČ z roku 1968, ale stejně se nejednalo o nikoho jiného než KSČ, která nyní prozřela a začala se chovat, jak od ní TOTALITNÍ KOMUNISTICKÁ MOC jiného státu požadovala, sama se tou totalitní mocí tak stala.

Členové KSČ (vlastně KSČM) neustále osočují ostatní z překrucování historie. V tomto případě by ale mohli možná raději pouvažovat, co bylo skutečnou příčinou sebeupálení studenta. Jestli tedy jsou vůbec takového uvažování schopni...


Radek Pelikán

Projev soudruha Grebeníčka je k přečtení například zde.

 

Jmenuji se Radek Pelikán, bydlím v Ledči nad Sázavou. Mám 3 krásné děti.

Mezi mé velké koníčky patří desková hra Go a nově jsem začal cvičit Kendó v Ledči nad Sázavou.