Správný hosting je základ

Hlavně je úsměvné, když základní parametry hostingu nelze měnit adminem, ale člověk si o to maličkosti musí zažádat formulářem a pak minimálně několik hodin čekat (nebo i dnů, jak se mi stalo na Czechia). Úplný extrém je, když administrační rozhraní je tak špatné, že si člověk raději zavolá na technickou podporu, aby mu vysvětlili, kde co najde (to je hlavně případ forpsi).

Vždycky jsem si říkal, že nejspíš tyhlety drahé firmy nabízejí něco navíc, třeba rychlost serverů, větší bezpečnost, prostě nějaké ty věci, co nejsou patrné na první pohled. O co větší byl ale můj šok, když jsem přenesl stránky www.dovolenanalodi.cz z FORPSI na ONEBIT (vybraný díky dobrým zkušenostem a přijatelným cenám). Během přesunu jsem se obával,že jeden problematický script (parsující obrovské XML), který na forpsi běžel cca 1min 20s bude mít na onebit.cz problémy s limitem 30s. Jaký však byl můj úžas, když tento script bez jakýchkoliv úprav trval 10s!!!

Takže já mám jasno, pokud chci kvalitní webhosting za normální cenu, tak beru www.onebit.cz!

Samozřejmě lze najít i jiné firmy jako třeba ceskyhosting.cz, otoman.cz, stable.cz, ebola.cz. Nicméně v době psaní tohoto článků zůstává mým favoritem nadále onebit.cz.

 

Jmenuji se Radek Pelikán, bydlím v Ledči nad Sázavou. Mám 3 krásné děti.

Mezi mé velké koníčky patří desková hra Go a nově jsem začal cvičit Kendó v Ledči nad Sázavou.