Silvestr 2007

Tak tohle bych opravdu nečekal, že se ještě někdy dožiju oslavy silvestra v Hynčicích! A přitom stačilo jen pár telefonů. Původně jsme se chtěli přifařit někam ke Šlachetce, ale ta se naopak přifařila k nám. Byli jsme tři a měli chuť strávit konec roku někde úplně mimo. A pak mne napadlo na toto téma hodit řeč s Kvítkem...

Nakonec se nás v Hynčicích sešlo v sobotu večer sedm, protože Dejv nedorazil. Bylo nás tak akorát na Bang!, což taky nebylo špatný. Erik se Sofií ale dorazili až později, takže nestihli první dvě tréninkové hry, kdy nás Šlachetka řádně zaučila.
Vše nejlepší do nového roku 2007! Vašek s Erikem provádějí opravu zadního světla Kvítko plánuje trasu na Kraví horu celkový pohled na chalupu v Hynčicích vyrážíme na Kraví horu Vašek s Erikem na cestě vzhůru pózování v rozpadlém baráku (někde pod Kraví horou) Markétka překonala bažinu průzkum zbytků osídlení Markétka v místech, kde se zastavil čas došli jsme na Kraví horu sbírání kamínků na vrcholu (ty šutry jsem pak táhl v batohu dolů :o ) Sofie má nejpohodlnější sezení (Erik) další plánování trasy (návratu) výhled z Kraví hory (typický konec roku) stromy na horizontu Markétka s Kvítkem na odpočívadle dlabanec po výletě, nabíráme síly na Bang! nový rok se blíží předávání světla z prskavky na prskavku (zde Sofie se Šlachetkou)
 
Na druhý den jsme měli v plánu výlet na Kraví horu. Úplně jsem zapomněl, jak to tam vypadá, takže když jsme stoupali korytem říčky vzhůru a koukal se na neskutečnou krajinu kolem se zbytky osídlení (kamenné základy domů, meze z kamenů na kopci, co kdysi býval pole nebo pastvina), byl jsem zcela unešen. Možná se do tohoto kraje ještě jednou vydám na pořádný vandr!

Měli jsme velké štěstí na počasí, výlet se opravdu povedl. Po cca 10 km jsme se vrátili do chaty a před Bangy se pořádně posilnili. Možná jsme i mohli zkusit ty Osadníky z Katanu (ještě jsem to nehrál), ale partie bang! Je přece jen kratší a tak jsme šáhli po kartách. A zahráli 3 kola za sebou.

To už se blížil silvestr. Abychom se neprobangovali do nového roku, další partii už jsme nezačínali a šli se za svitu měsíce projít ven. Cestou jsme si trošku zablbli a na chalupu dorazili tak akorát na čas zapálit svíčky a nalít šampus.

Hynčice se pak rozzářily ohňostrojem (tuším to vytelefonoval vašek nebo Erik) a my nestačili točit krky na "hospodu", "hřiště" nebo "sousedy". A do toho ještě hrála Šlachetka na příčnou flétnu, docela mazec!

No a to bylo skoro vše. Bohužel nebyla kytara, tak jsme nezabékali, navíc šli kluci docela brzo spát, tak jsem ještě chvíli poseděl s holkama a pokecali jsme si (taky bylo o čem, Kvítko jsem neviděl už roky!).

Minulý rok byl fajn a další bude taky. Přeji všem postupné splňování velkých přání a co nejvíce úsměvů do nového roku!

Radek
 

Jmenuji se Radek Pelikán, bydlím v Ledči nad Sázavou. Mám 3 krásné děti.

Mezi mé velké koníčky patří desková hra Go a nově jsem začal cvičit Kendó v Ledči nad Sázavou.