úvod, co je nového : textíky
Vítejte na mých stránkách. Jako člověk s jistými sklony k exhibicionismu už nějakou dobu ukládám střípky z mého života na web, převážně se jedná o fotky a sem tam nějaký ten blábol. Svým způsobem mi to supluje cancák, který jsem přestal vést někdy v době, kdy jsem opustil gympl. Ať už jste se tady dostali z jakéhokoliv důvodu, můžete se těšit z fotek, počíst si, prostě se tu chovejte (skoro) jako doma :)))
Momentálně nemám všechno hotové a postupně přidávám další sekce :))) Na webu je samozřejmě ještě k dispozici můj starý web ZDE.

Co je nového?

5.5.2006

Je to rachot. Budu se ženit a v dohledné době i stěhovat. Máme domek někde tady. A taky si budu muset najít novou práci.

23.4.2006

Konečně máme za sebou pár jarních pidivýletů (zde). No a těch novinek je více, zprovoznil jsem nám kola, koupil Markétě přilbu, takže jezdíme na kole! Taky si hledáme baráček na prodej, kde bychom se usadili, tudíž je velmi pravděpodobné, že se na nějaký čas odstěhuju z Ostravy. Mimochodem, hodláme do toho praštit a vzít se! :)))

14.3.2006

Pokud máte pocit, že jsem upadl do zimního spánku, tak nemáte pravdu, děje se toho docela hodně. Na Go turnaji ve Frýdku-Místku jsem získal 3 body, což byl určitě úspěch. taky jsem objevil jednu supr java aplikaci pro záznam go partií a přehrávání v mobilním telefonu (ten můj je SE 300i). Koukněte tady.
Mimochodem, změnil jsem hosting, nyní jsem na ww.ceskyhosting.cz a zatím to vypadá docela dobře, očekávajte pár změn i zde :)))

8.1.2006

Stihli jsme ještě jeden výlet do Bekyd, než úplně napadl sníh (zde). A taky si zašli během vánočních prázdnin do skanzenu .

17.12.2005

Stala se spousta věcí, takže jen krátce. V Go turnaji v Ostravě jsem docílil 4 bodů a zvýšil si rating na 11. kyu, škoda, že mi utekl i pátý bod.
Taky jsme s Markétou trošku blbli v krásném podzimním čase, což už je ale samozřejmě minulost, protože tady máme sníh. No a se sněhem kromě granátových jablek přichází i čas třídního srazu z gymplu (nefotil jsem, bylo nás jen 5) a taky fotbálkové exhibice Atletika Ostrava.

14.10.2005

Jupííí! Uskutečnila se jedna super pařba! Podrobnosti zde

28.9.2005

Nestíhám, navíc se mi podělal comp, takže nyní mám novou desku a taky jsem se dostal do lehkého skluzu s prací doma. Nicméně, už to snad bude dobrý. Za tu dobu jsme stihli mimo jiné dva výlety do Beskyd a moc hezký výlet do Třebovic a Děhylova

16.7.2005

Udělali jsme si výšlap na Smrk a můžeme ho jen doporučit :)))

6.7.2005

Kromě focení koček jsme si s Markétou a Bonym užívali ve Štipoklasech, odkud jsme pak vyjeli na Vltavu

5.7.2005

Uffff! Moc práce a nějak jsem to tu teď zanedbával. Ale stalo se toho hodně. Gábi má novou kočičku! A taky jsem se konečně seznámil s Trinity :)))

20.4.2005

Udělali jsme si jarní výlet na Hradec nad Moravicí a taky jsme se zúčastnili jednoho psího rande!!!

10.4.2005

No sláva, tak jsem přežil vlezlou chřipajznu (proto ta dlouhá pauza). Za tu dobu jsem si konečně vybojoval 11. kyu na KGS, dohrál několik bitev v Combat Mission (některé dokonce i vyhrál), no a zase jsem se vrátil do práce. Po delší době jsem dělal nějakou flashovou animaci tady. No a taky jsme s Markétou a Bonym zašli na Moravskoslezský hrad.

23.3.2005

Moc povedený víkend se nám povedl! Nejdříve jarní výlet do Sedlišť a pak Andělská pařba na Stodolní :)))

13.3.2005

Tibetské dny a turnaj Go ve Frýdku-Místku bylo asi to nejhlavnější, co se událo. Za zmínku ještě stojí, že jsem se kouknul na Fimfárum a vřele doporučuji, všecky pohádky jsou nádherně udělané! Taky jsem dostal nářez v Combat Mision od DALIGHOSTa a TOMÍKa :]

5.3.2005

Rádi tvoříte? Chcete kreslit nebo modelovat? Tak si zajděte do Tvůrčí dílny Oldřicha Pelikána. Nikde nenajdete lepší podmínky pro seberealizaci a je to v centru Ostravy! Další informace získáte ZDE. Pár fotek ze vstupního testu mám tady.

27.2.2005

Po delší době jsme si zašli na koncert. Měly to být Kuličky štěstí, ale kvůli chřipkové epidemii jsme se museli "spokojit" s Psychonautem. Byli výborní :)))

20.2.2005

Zkouknul jsem Černou kočku a bílého kocoura, nádherný film o balkánských cikánech a kulervoucí podívaná :))) Taky si zopakoval Brazil. Na Chelčického ulici má výstavu Bohouš Růžička, tak se tam zajděte kouknout!

5.2.2005

Během mrazivé soboty jsme si zašli do hornického muzea v Petřkovicích. Fotodokumentace zde. Taky jsem začal dělat na webu Ostravského Go-klubu.

30.1.2005

Kromě toho, že jsem o osmičku lehčí, jsem po letech zašel do loutkového divadla na Tři zlaté vlasy děda vševěda. Fotky jsou zde.

23.1.2005

Tak jsem zkouknul krásný film Donnie Darko. Doporučuji. Po x letech se zúčastnil plesu (ve Vratimově) a nebylo to úplně špatný, asi i díky šikovné partnerce (Markétka) ;D

10.1.2005

S Markétkou a Bonym jsme podnikli jeden hezký výlet do Kravař.

3.1.2005

Jak už jsem uvedl, nestíhám. Proběhly 2 třídní minisrazy z gymplu, vcelku úspěšně, ale už by to chtělo nějakou větší akci, snad někdy na jaře... Taky jsem viděl "Úžasňákovi", zakouřil si trávu, získal kompletní comix Sandman v PDF (a taky HellBoy, Akira, Ghost In The Shell...), zkouknul The Good, Bad and Ugly a silvestr jel oslavit k Markétce do Štipoklas zde.
PF pro nový rok je k dispozici zde.

16.12.2004

No, nějak je toho moc, takhle našlapané období jsem v zimě snad ještě neměl. To nejdůležitější: Bony chodí a běhá! Takže sbíráme na jaro síly, abychom mohli na hory. Taky jsem se něco dozvěděl o svátku chanuka, začal číst Egypťana Sinuheta, no a v sobotu si neuvěřitelně dobře zatancoval v E99, kteréžto své koulo zatím neztratilo :)))

8.12.2004

Bony ochrnul!!! V sobotu 4.12. těsně před odjezdem na hory jsem zjistil, že s mým pejskem není něco v pořádku. Následovalo silné zhoršení stavu a tak nezbylo nic jiného než operace. Operaci přežil, ale jak to bude vypadat dále, zda bude chodit a běhat jako dřív, se uvidí. Držte nám palečky!!!

26.11.2004

Konečně normální povedený víkend! :))) Po dlouhé době jsem si zašel na bazén a taky si zašel na výlet do Polanky nad Odrou, fotky zde.

20.11. - 21.11.2004

Go turnaj dopadl nad mé očekávání dobře! Taky jsem v sobotu večer okusil, jak chutná maďarský muškátek, a zjistil, jak krásný může být čerstvý sníh...

10.11. - 19.11.2004

Byl jsem s hvězdičkou na koncertě Stinga v Praze. Pořídil si rychlejší připojení na net (Eurotel Data Expres), ale není to žádná sláva, furt se to odpojuje :( Taky jsem se zhoršil v Go, což je těsně před turnajem dost tristní :[

27.10. - 31.10.2004

Ne zcela zdráv jsem absolvoval rádcák. Pominu-li, že jsem se zrovna nestal agentem 007, tak přesto hodnotím celou akci úspěšně, protože to vypadalo vzhledem k mému zdravotnímu stavu hodně špatně. Fotky zde

17.10.2004

Práce tolik, až to hezké není. Předělávám firemní web a do toho ještě nějaké úpravy ve virtuální mapě na stodolni.cz :] Do textíků přibyla jedna pohádka a do podzimních fotek pár hezkých obrázků. Jo a zlaté časy v Éčku jsou pryč, na obvyklém místě už se netančí, protože tam Dan instaluje kulečník. Nic proti kulečníku, ale proč ho dávat zrovna tam!!! :(((

10.10.2004 - pohodový víkend

...po delší době jsem si udělal tak lííííínýýýýý den, až to hezké nebylo. Prostě jsem sobotu prospal, pročetl a taky prokecal na rande.cz. A nebylo to špatný :))) V neděli jsem to napravil, zabazénil si a hlavně jsem viděl v kině Horempádem. Ještě jsem neřekl, že se mi to moc líbilo? Běžte na to! Je to skvělý film...

3.10.2004 - tak jsem konečně uvařil svůj první guláš

...a je skvělý :))) kromě toho jsem objevil (s dopomocí) jedno hezké pohádkové místo kousek od Děhylova, poznal skvělého človíčka a taky si překvapivě zaploužil s nejkrásnější holkou z E99 :))) Vcelku bohatý víkend. Jo a taky jsem pomohl přestěhovat bráchu a zjistil, že nový byt (kam se budu stěhovat) má skvělý výhled na západy slunce!

1.10.2004 - doména www.radja.org je zaplacena

a do fotek přibyla nová sekce, výběr těch nejdůležitějších fotek, co jsem zatím nafotil

26.9.2004 - předělávám web

už bylo načase starý web lehce osvěžit :)))

25.9.2004 - výlet na Ondřejník

fotodokumentace zde
vytvořil RADJA © 2004