Svatba Markétky s Radkem / Štipoklasy 2006

Svatba se odehrála 10.6. na zámku ve Zruči nad Sázavou, hostina a tancování následně proběhlo v rekreačním středisku U starého rybníka ve Zbra. Jako každý jiný ženich jsem si svatbu dostatečně užil a doufám, že i všichni ostatní se bavili jako já.

Tancovali jsme do rána a asi jsme to i trošku přetáhli, než bylo zamýšleno. Stálo to ale za to! Zvláště Eliška, jak se rozjela, tomu bych nevěřil, kdybych to neviděl na vlastní oči :)))
novopečení manželé těsně před odjezdem, Kryštof se patrně zamazal šklebící se Kryštof a Martina vítání babičky ženich před obřadem sestra Anička svatební obřad ve Zruči nad Sázavou po svatebním obřadu v zámeckém parku improvizované focení v parku šílení fotografové novomanželata v parku neteř Hanka s Aničkou Kryštof a květina příprava před velkým focením Markétka a Radek Markétka a Radek Ha, Vladimír! párty začíná manželské krmení brácha dorazil u svatebního stolu Prokůpek a kluci svatební hostina čtení gratulací brácha a ségra první tanec odvážně klátím nevěstu (však je moje, ne?) taneeeec svědek Dejv tančí s nevěstou svědek tančí s nevěstou a zase tanec tancují všichni novomanželé s Aničkou tchán s tchýní v tanci Martina a táta při pojídání čuníka všichni baští prasátko pátrání po nevěstě, unesli ji i přes zoufalý odpor nevěsta se našla! novomanželé zase spolu živá hudba párty pokračuje já se ségrou romantika u Starého rybníka měsíc nad Starým rybníkem a zase tanec novomanželský pár při tanci Prokůpek tančí s Martinou Vláďa provádí úspěšné "spodní hrábě" tanec, tanec, tanec... Eliška a brácha rachot břišní tanec konec se blíží poslední tanec, v kole je i babička
 
 

Jmenuji se Radek Pelikán, bydlím v Ledči nad Sázavou. Mám 3 krásné děti.

Mezi mé velké koníčky patří desková hra Go a nově jsem začal cvičit Kendó v Ledči nad Sázavou.